رول فوم پلی‌اتیلن

انواع رول فوم پلی اتیلن بافوم از پلی‌ اتیلن خالص و باکیفیت تولید می‌شوند. ویژگی‌هایی نظیر کیفیت و دوام بالا، مقاومت در برابر آب و مواد شوینده‌ی شیمیایی، قابلیت لمینت به‌وسیله‌ی چسب‌های صنعتی و هم‌چنین عدم آلوده‌سازی محیط زیست سبب شده است که این رول‌ها در طیف گسترده‌ای از صنایع کاربردهای فراوان داشته باشند.

رول فوم‌های پلی اتیلن بافوم با دانسیته و درجه‌ سختی‌های‌ متفاوت تولید و در ابعاد، ضخامت و رنگ‌بندی‌های متنوع با هدف پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان وارد بازارهای داخلی و جهانی می‌شوند.

فوم رول پلی اتیلن به عنوان یک فوم ساختار سلولی بسته شناخته می شود. این فومرول در آمفی تئاترها، سالن های سینما، استودیوهای ضبط صدا و موسیقی به کار می رود. به همین خاطر از رولفوم پلی اتیلن به عنوان عایق صوتی و عایق صدا استفاده می شود.

فوم رول پلی اتیلن یک عایق سرمایشی و گرمایشی ایده آل محسوب می شود. از رول فوم پلی اتیلن در منبع آب، منبع انبساط و شوفاژخانه، سیستم گرمایشی کف و … استفاده می گردد.

مقاومت رول فوم پلی اتیلن در برابر مواد شیمیایی و آب از نکات منحصر به فرد این فوم محسوب می گردد. همچنین همانطور که در بالا بدان اشاره شد سازگاری فوم پلی اتیلن با محیط زیست باعث شده که این نوع فوم طرفداران فراوانی در صنعت ساختمان سازی و صنایع دیگر پیدا کند.

بسیار حایز اهمیت است که شما نگهداری مناسبی از رول فوم پلی اتیلن به عمل آورید. حتما در مقابل گرد و غبار و ذرات مختلف از آن محافظت نمایید تا طول عمر و دوام  آن افزایش پیدا کند.

به دلیل دارا بودن فوم رول پلی اتیلن از مواد بهداشتی، امکان رشد میکروب و مواد سمی بر روی آن بسیار پایین است و این موضوع سبب شده تا مصارف گوناگون از این فوم دارای کمترین عوارض باشد.