فوم سرمایشی و گرمایشی

فوم سرمایشی و گرمایشی پرشیا فوم از بهترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه تولید و به‌دلیل عایق بودن در برابر سرما و گرما سبب صرفه‌جویی در مصرف انرژی خواهد شد.
فوم ساختمان‌سازی با مواد اولیه‌ی با کیفیت و مرغوب در قالب رول و ورق‌ تولید شده و در صنعت ساختمان‌سازی کاربردهای فراوان دارد.

به دلیل از دست رفتن دمای محیط، استفاده از فوم سرمایشی و گرمایشی در ساختمان توصیه می گردد. فوم سرمایشی و گرمایشی از فرار و هدر رفت انرژی در ساختمان جلوگیری می نماید و راهکاری مناسب برای جلوگیری از تبادل دمای محیط داخل با محیط بیرون به شما می رود.

بسیاری از ساختمان های فرسوده سالانه متحمل هزینه های هنگفتی برای هدر رفت انرژی می گردند. به دلیل این هدر رفت همواه می بایست مقدار زیادی از انرژی صرف این ساختمان ها و مکان هایی که عایق مناسبی ندارند گردد.

با استفاده از فوم سرمایشی و گرمایشی می توان دمای محیط را بدون نیاز به مقدار زیادی انرژی تثبیت نمود و علاوه بر آن هزینه های مربوط به سرمایش و گرمایش ساختمان و محیط های مختلف را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

استفاده از فوم سرمایشی و گرمایشی به عنوان عایق برودتی و حرارتی، گام بزرگی در جهت حفظ منافع عمومی مانند حفظ محیط زیست می باشد.

علاوه بر جلوگیری از هدر رفت حرارت به وسیله این فوم، می توان از آن به عنوان عایق صدا هم استفاده نمود. با نصب این فوم در ساختمان ها می توانید از انتقال صدا به طبقات و یا واحد های دیگر جلوگیری نمایید.

قیمت فوم سرمایشی و گرمایشی بستگی به اندازه و حجم آن دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.