فوم کیف و کفش

فوم کیف و کفش پرشیا فوم دارای آج و رنگ‌های متنوعی است که به دلیل داشتن خاصیت ضربه‌پذیری و مقاومت بالا در برابر سایش، کاربردهای فراوانی در صنعت تولید کیف و کفش دارند. هم‌چنین این فوم‌ها قابلیت لمینت با انواع چرم، پارچه، جیر و … را دارا می‌باشند.

اگر به طور مرتب پیاده روی می کنید، بازی می کنید و می دوید حتما به یک کفی کفش نرم، انعطاف پذیر و راحت نیاز دارید. وظیفه کفی کفش ایجاد یک سطح راحت برای تمامی قسمت های پا و فراهم کردن نرمی و راحتی مناسب برای تمامی قسمت های پا می باشد.

اگر در هنگام راه رفتن احساس درد و یا ناخوشی می کنید این احساس به تمامی بدن شما منتقل می شود و ممکن است نتوانید به طور عادی و مانند همیشه قدم بردارید. این حس درد و ناخوشی چرخه معمول زندگی را دچار مشکل می کند و سبب راه رفتن به طور غیر معمول می شود و در نهایت این اختلال بر روی تمامی بدن می گذارد.

بسیاری از پزشکان ایستادن طولانی مدت را توصیه نمی کنند. حال چنانچه شما مجبور هستید که ساعات بسیاری را در طول روز بایستید بهتر است که از یک کفی کفش مناسب برای این کار استفاده نمایید.

بافوم با ارایه ی انواع فوم کیف و کفش گام بلندی در جهت ارتقای سلامت برداشته است.

کفی کفش پرشیا فوم مقاومت بالایی در برابر رطوبت و تعریق مداوم پا دارد و دوام بسیار خوبی را در طولانی مدت دارا می باشد.

قابلیت بسیار مهمی که یک کفی کفش باید دارا باشد ضد حساسیت بودن و عدم استفاده از مواد آلرژی زا و استفاده از مواد سازگار با پوست است. کفی کفش پرشیا فوم با رعایت تمامی این موارد یک محصول بسیار استاندارد را تولید می نماید.