کفپوش گرانول

کفپوش گرانول پرشیا فوم با استفاده از مواد اولیه‌ی مرغوب و باکیفیت، ماشین‌آلات پیشرفته و فرمولاسیون خاص تولید می‌شوند و دارای استحکام بی‌نظیر و خاصیت الاستیکی قابل ملاحظه‌ای می‌باشند.
مقاومت بسیار بالا در برابر ریزش باران و برف و تابش نور مستقیم خورشید سبب شده است تا کفپوش‌های گرانولی پرشیا فوم مناسب‌ترین انتخاب برای تجهیز فضاهای باز مانند پارک‌ها و اماکن عمومی می‌باشند. هم‌چنین به این نوع کفپوش‌ها به اصطلاح کفپوش‌های زیر وزنه و پارکی نیز گفته می‌شود.

همه روزه بسیاری از کودکان در پارک ها و زمین های بازی سرگرم انجام بازی های مختلف هستند. پوشش کف این زمین های بازی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. دلیل اهمیت این موضوع این است که خطرات بی شماری کودکان را در هنگام بازی و فعالیت تهدید می کند. این خطرات شامل سقوط از روی وسایل بازی و زمین خوردگی به وجود می آید. به دلیل وجود این خطرات برای کودکان، اهمیت انتخاب کفپوش مناسب برای کودکان از اهمیت فراوانی برخوردار است. کفپوش مناسب باید دارای قابلیت هایی باشد که کودکان را از خطرات احتمالی مصون نگه دارد.

کفپوش گرانول پرشیا فوم انتخاب مناسبی برای پوشش کف پارک ها و زمین های بازی به شمار می رود که نرمی و دوام منحصر به فردی را برای بازی کودکان فراهم می کند. این کفپوش در اندازه، ضخامت و دانسیته های مختلف در دسترس خریداران گرامی قرارگرفته است.

بسیاری این سوال را مطرح می کنند که استفاده از کفپوش گرانول برای زمین های بازی، مدارس و مهدکودک ها چقدر می تواند از آسیب به کودکان در هنگام بازی جلوگیری کند. نکته ای که در مورد این محصول می توان گفت این است که قابلیت ارتجاعی کفپوش گرانول پرشیا فوم  تاثیر ضربات ناشی از برخورد و زمین خوردگی را به خود جذب می کند و اجازه آسیب ناشی از زمین خوردگی و برخورد را به کودکان نمی دهد.

استفاده از کفپوش گرانول آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند و می توان از آن در کنار انواع گل و گیاه، درخت و فضای سبز استفاده کرد.

حتما برای خرید با ما در تماس باشید.